Monday, March 7, 2011

Jeff Tremaine'i "Jackass 3D" (2010)

Ei näinud küll kolm dees, mis oleks efekti juurde andnud, kuid siiski top-notch. Jackassi mehed on peast hullud ja äärmiselt naljakad. See teine põhjus on peamine, miks nende filmi vaadata.

*****



Tanel Toom'i "The Confession" (2010)

26-minutiline lühifilm on kõrget hinnet väärt juba selle eest, et a) esitati Oscarile b) lavastajaks eestlane c) absoluutselt mitteeestlastlik d) pointiga film, millest saaks teha ka pika filmi.

****




Spike Lee' "Inside Man" (2006)

Tulihingelise New York Knicksi fänni Spike Lee kõige parem thriller. Tal pm 2 thrillerit ongi ning teist ma veel näinud ei ole. Kuid arvan, et seda on raske lüüa, kuna film tootis kenasti.

****




Jaume Balaguero, Paco Plaza' "[Rec]" (2007)

Tõsiselt, selline kraam jäetakse hilisöödeks, kui tuled on kustus, toas on vaikne ja sinul on selline hirm naha vahel, et oioi.

***





Tommy Lee Jones'i "The Sunset Limited" (2011)

2 meest, kelle nimesid ei mainita, istuvad poolteist tundi samas ruumis laua taga ja räägivad üksteisega. Tundub igav? Ainult eelarvamused..

****





Neil LaBute'i "The Wicker Man" (2006)

1973. aasta samanimeline film oli kohutav. Võib päris kindlalt väita, et halvast filmist sisuliselt 100 protsenti kopitud remake tuleb põhimõtteliselt 200 protsenti ka halvem.

*





Nanette Burstein'i "Going The Distance" (2010)

Kena tüdruk, mõned naljakad seigad, aga siiski tüüpiline romantiline komöödia. Lihtsalt ei toiminud, jääb keskmisele alla.

**





Adam McKay' "The Other Guys" (2010)

yeees, see on küllaltki naljakas. Pea igakord, kui Will Ferrell ja Mark Wahlberg suu lahti teevad, sa naerad. Üldine point puudub ja stoori on nõrk, aga selles filmis see suht savi. Tekst müüb siin.

***






Adam Brooks'i "Definitely, Maybe" (2008)

Armas romantiline muuvi. Naised olid väga kenad ja sümpaatsed. Lucky guy see Ryan Reynolds. Tüdrukutele meeldib see film. Word.

****






Howard Deutch'i "My Best Friend's Girl" (2008)

Minu üks lemmikumaid romantilisi komöödiaid hiilgab kõige sellega, mida ühelt selle žanri filmilt oodata. Ajab täiega naerma ja pakub seksikaid vaatepilte kogu filmi vältel. sounds like max points.

*****



Doug Liman'i "The Bourne Identity" (2002)

Bourne'i triloogia esimene film on selline põnevik, mis kutsub vaatama. Seal on actionit, see haarab kaasa ja lõpuks pead tõdema, et tahaks järgmist filmi näha.

****





Paul Greengrass'i "The Bourne Supremacy" (2004)

Kui sulle meeldis esimene film, meeldib sulle ka teine film. Matt Damonil skilli on ning ta näitab seda välja. Ja vahelduseks on tore näha Euroopat Hollywoodi filmis.

****






Paul Greengrass'i "The Bourne Ultimatum" (2007)

Kui andsin kõigi aegade parima triloogia nimetuse Ristiisa filmidele, siis peab mainima, et Bourne'i filmid palju maha ei jää. Action-filmid on vaatamist väärt ainult siis, kui nad on head. Siin pole küsimustki.

****

3 comments:

  1. Ma näiteks eelistaks Bourne'i Ristiisale. Esimene oli hea, kuid mingist hetkest muutus veits igavaks.

    ReplyDelete
  2. Selles mõttes küll, et Bourne triloogia läks iga osa ainult paremaks, vastupidiselt Godfatheri omale.

    ReplyDelete
  3. Hea avastada, et üks mu lemmik komöödiaid sult max punktid sai!

    Piret

    ReplyDelete